3. ŚCIĄGAJ GADŻETY

NOKIA - GRY JAVA

wpisz czego szukasz:
szukaj»
filtruj dla:
Odpicuj Furę: zamów za darmo od Wapster.pl
Producent: WapSter.pl
NOWA WERSJA! ŚCIGAJ SIĘ ONLINE Z INNYMI GRACZAMI! Jednego dnia jakieś sukinkoty zwędziły opony, drugiego dnia ktoś wybił szyby, trzeciego zabrali drzwi, a dalej to już poszło. No i po Żuku! Czym teraz będziesz jeździł do remizy na piątkowe wieczorki? Twoje (dwie) szare komórki nerwowo rozglądają się na boki ("co robić, co robić?"), w kącikach oczu pojawiają się pierwsze łzy... spokojnie, maaan! Bądź mężczyzną! Walnij setę na stojąco, zagryź ogórkiem z piwnicy, podrap się po jajcach, podetkawszy palce pod nos zaciągnij się głęboko zapachem stamtądże, wyciągnij komórę - nie, nie dzwoń tym razem do namiętnej Joanny60, samotnej wdowy - odpal gierkę Wapstera i znów życie kolorków nabiera! Znów jesteś panem szos, znów pokazujesz wszystkim krawaciarzom jak się jeździ, a wszystkim laskom - jak się obsługuję gałkę, zmiany biegów rzecz jasna. To właśnie Ty: Heniek i Twój Star25 - dwie gwiazdy polskiego transportu!
Przedstawione obrazki są jedynie przykładami. Gra będzie dostosowana do możliwości technicznych danego telefonu komórkowego.
 
HITY
Penalty Ronaldo!
Diamenty: zamów za darmo od Wapster.pl
wapster diamenty układanka klejnoty logiczna darmowa za darmo
Cannonball 8000
auto samochód wyścig wyścigówka samochody wyścigi pojazdy motoryzacja auta bryka rajd fura cannonball 8000 cannonball
3D Air Combat
samolot wojna militaria wojsko pilot myśliwiec samoloty myśliwce wojenne piloci II wojna światowa 3D Air Combat I wojna światowa
 
Wybierz model telefonu: Nokia
 
INNE GADŻETY
 
 
 
Giuseppe Verdi
melodia z serialu
Dzwonek polifoniczny
pieśń socjalistyczna

 
Informacje o cookies